niedziela, 6 lutego 2011

Rewolucyjne anty-aging plastry zapobiegające starzeniu się organizmu

    Stres na jaki codziennie jesteśmy narażeni ma ogromny wpływ na starzenie się naszego organizmu. Pod jego wpływem  wzrasta  poziom wolnych rodników czyli substancji, które uszkadzają tkanki i DNA.
   Czy istnieje sposób na zwiększenie poziomu antyoksydantów substancji, które odtruwają nasz organizm z wolnych rodników i metali ciężkich  bez przyjmowania tabletek i specjalnej diety ?
   Przełomowa technologia aplikatorów w postaci plastrów, amerykańskiej firmy LifeWave, które pod wpływem określonych częstotliwości światła delikatnie stymulują punkty akupunkturowe poprawiając w ten sposób przepływ energii w naszym organizmie i produkcję endogennych antyoksydantów glutationu i karnozyny  to odpowiedź na to pytanie..

   Właściwa dieta oparta na ekologicznej żywności, czysta woda ,świeże powietrze i ćwiczenia fizyczne to gwarancja  dobrego stanu zdrowia. Należy jednak pamiętać  że żaden organizm nie będzie prawidłowo funkcjonował bez ciągłego,  niezaburzonego przepływu energii.
   Akupunktura to powszechnie znana i uznana od tysięcy lat metoda polegająca na stymulacji przy pomocy igieł, dokładnie określonych na naszym ciele punktów  w celu poprawy przepływu energii w organizmie. Terapia ta przynosi ulgę w bólu i poprawia jakość życia. Naklejając plastry w określonych punktach akupunkturowych możemy osiągnąć podobne efekty bez użycia igieł. Badania kliniczne zawartości glutationu  i karnozyny w krwi i moczu po zastosowaniu aplikatorów  wykazały ich znamienny wzrost.
   W zależności od punktu akupunkturowego plastry działają  przeciwbólowo, poprawiają sen, kontrolują apetyt ,odmładzają, regenerują, dodają energii, uspokajają.
   Metoda ta nie ma za dużo wspólnego z homeopatią ale jest bezpieczna i obiecująca. Aktualnie sprawdzam skuteczność na sobie i rodzinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz